Mid-Amateur ve Senior Golf Şampiyonası Sona Erdi

Türkiye Golf Federasyonu (TGF) tarafından düzenlenen Türkiye Mid-Amateur ve Senior Şampiyonası, Antalya'nın Serik İlçesi'nde yapıldı

20 KASIM 2017 / Betül KAPLAN


Türkiye Golf Federasyonu (TGF) tarafından düzenlenen Türkiye Mid-Amateur ve Senior Şampiyonası, Antalya'nın Serik İlçesi'nde yapıldı. 

Serik'e bağlı Belek turizm merkezindeki Kaya Palazzo Golf Club'de bu yıl ilki gerçekleştirilen Türkiye Mid-Amateur ve Senior Şampiyonası'na Türkiye Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu, İçişleri Bakanlığı Personel Daire Başkanı Erol Rüstemoğlu, Cornelia De Luxe Otel Genel Müdürü Ali Şahin, Calista Otel Genel Müdürü Ali Kızıldağ, turizmci Nadir Tosun gibi isimlerden oluşan 30 yaş üstü 62 amatör golfçü katıldı..

Turnuvanın şampiyonu Recep Turan olurken, Senior gros kategorisinde, 146 gros skorla Taurus Golf Kulübü'nden Recep Turan birinci oldu. Takım arkadaşı Durmuş Keçeli 155 gros skorla ikinci, Bodrum Golf Kulübü'nden Caner Tuna ise 162 gros skorla üçüncü oldu.

Turnuvada dereceye girenlere ödüllerini Türkiye Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç Dr.Burhanettin Hacıcaferoğlu ve OPET Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk verdi.