Sağlıklı Yaşam Derneği Üyelerinden İl Müdürümüze Ziyaret

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç.Dr.Burhanettin Hacıcaferoğlu Antalya’da Sağlıklı Yaşam Derneği (SAYAD) Başkanı Bahattin Bayraktar ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti

30 KASIM 2017 / Betül KAPLAN

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç.Dr.Burhanettin Hacıcaferoğlu Antalya’da Sağlıklı Yaşam Derneği (SAYAD) Başkanı Bahattin Bayraktar ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç.Dr.Burhanettin Hacıcaferoğlu makamında kabul ettiği SAYAD Başkanı Bahattin Bayraktar ve yönetim kurulu üyeleri ile bir süre sohbet etti.Sağlıklı Yaşam Derneği başkanı Bahattin Bayraktar derneğin kuruluş amacını, misyonunu, vizyonunu anlattı. Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç.Dr.Burhanettin Hacıcaferoğlu ise Sağlıklı toplum ve yaşam adına Antalya’da kurum ve kuruluşlarımızın bu konuda çalışıp  yeni plan ve projeleri hayata geçirerek sağlıklı yaşama kültürünü hep birlikte inşa etmesi gerektiğini ve bu konuda herkese önemli görevler düştüğünü belirtti. Ziyaret toplu çekilen fotoğraf çekimin ardından sona erdi.