Minikler Yıldızlar Gençler ve Büyükler point fighting licht contact ve Kick licht Türkiye Şampiyonası il seçmesi 12-13 Mayis tarihlerinde döşeme altı kapalı spor salonunda yapıldı.
Minikler Yıldızlar Gençler ve büyükler point fighting licht contact ve KICK licht Türkiye Şampiyonasında dereceye giren sporcular 03-11 tarihlerinde elazığ ilinde yapılacak olan TASKK Türkiye Kick Boks şampiyonasına girmeye hak kazandı.
12-13-MAYIS 2018 TARİHİNDE ANTALYA DÖŞEMEALTI SPOR SALONUNDA YAPILAN TÜRKİYE KİCKBOKS MİNİKLER YILDZILAR GENÇLER BÜYÜKLER TATEMİ SPORLARI ŞAMPİYONASI ANTALYA İL SEÇMESİNDE DERECEYE GİREN SPORCULAR
MİNİK ERKEKLER POINT FIGHTING 28 KG
1.
CEMAL HÜKÜMDAR TUTAN / FERDİ
2.
ERCAN RAMAZAN GÜMÜŞ / FERDİ
3.
EMİRHAN PEHLİVANOĞLU / ATABEY GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
3.
MUSTAFA ARMAĞAN / FERDİ
MİNİK ERKEKLER POINT FIGHTING 32 KG
1.
SEFA NEBİ ERDEM / FERDİ
2.
OĞUZHAN AKAN / FERDİ
3.
MEHMETHAN YILMAZ / ATABEY GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
3.
VELİ ÇİL / ANTALYA SAĞLIK EĞİTİM
MİNİK ERKEKLER POINT FIGHTING 37 KG
1.
KADİR BİÇER / FERDİ
2.
ADEM UĞUZ / ATABEY GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
3.
YILMAZ YİĞİT / FERDİ
MİNİK ERKEKLER POINT FIGHTING 42 KG
1.
MUSTAFA ENES YILMAZ / FERDİ
2.
İBRAHİM GÖKMEN / KORKUTELİ BELEDİYE
3.
ARMAĞAN SAĞLIK / FERDİ
3.
ARAS EGE TEMUR / FERDİ
MİNİK ERKEKLER POINT FIGHTING +47 KG
1.
ÖMER SELÇUK TEKİN / ALANYA FIGHT CLUB
2.
ALİ İBRAHİM AYDIN / FERDİ
3.
MUSTAFA YILMAZ / FERDİ
3.
ALİ AKÇA / FERDİ
MİNİK BAYANLAR POINT FIGHTING 28 KG
1.
HİLAL DENİZ ERASLAN / AKDENİZ SAV. SAN. SPOR KULÜBÜ
MİNİK BAYANLAR POINT FIGHTING 32 KG
1.
SILA DİNÇ / FERDİ
2.
BEREN KÖKÇÜ / FERDİ
3.
MERYEM SELİM / FERDİ
3.
MİHRİBAN SELİM / FERDİ
MİNİK BAYANLAR POINT FIGHTING 42 KG
1.
SİMGE OKUDAN / FERDİ
2.
RABİA ÖZGEN / KORKUTELİ BELEDİYE SPOR
3.
AZRA UYAR / ALANYA FIGHT CLUB
3.
MİHRİBAN GÜL TOPÇU / FERDİ
MİNİK BAYANLAR POING FIGHTING 47 KG
1.
CEMİLEHAN KUZU / KORKUTELİ BELEDİYE SPOR
MİNİK BAYANLAR POINT FIGHTING +47 KG
1.
TUĞÇE ERYILMAZ / 07 KEMER GENÇLİK
2.
ASLI GÜLTEN KORKMAZ / SERİK BELEDİYE SPOR
3.
FATMA NUR YILMAZ / FERDİ
YILDIZ ERKEKLER POINT FIGHTING 42 KG
1.
FERHAT KURAL / 07 KEMER GENÇLİK
2.
MEHMETHAN PEHLİVANOĞLU / ATABEY GENÇLİK
YILDIZ ERKEKLER POINT FIGHTING 47 KG
1.
ONUR ERDEM / FERDİ
2.
KERİM ŞEN / FERDİ
3.
UMUT KAAN TEMUR / FERDİ
3.
OSMAN EREN TÜRKER / FERDİ
YILDIZ ERKEKLER POINT FIGHTING 69 KG
1.
HAYRİ BERK AKÇAY / AKDENİZ SAV. SAN. SPOR. KULÜBÜ
YILDIZ BAYANLAR POINT FIGHTING 42 KG
1.
SENEM BİLGE BOZKURT / FERDİ
2.
İLAYDA ÇOŞĞUN / FERDİ
YILDIZ BAYANLAR POINT FIGHTING 46 KG
1.
TUTKU ALARA MURAT / ATABEY GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
2.
GÜLAY ÖZTÜRK / KORKUTELİ BELEDİYE SPOR
YILDIZ BAYANLAR POINT FIGHTING 60 KG
1.
AZRA CAN / 07 KEMER GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
YILDIZ BAYANLAR POINT FIGHTING 65 KG
1.
SILA KORKMAZ / SERİK BELEDİYE SPOR
YILDIZ ERKEK LIGHT CONTACT 52 KG
1.
MUSTAFA TOGAY / BOKS ANTALYA
2.
YASİN ÖZTÜRK / ALANYA FIGHT CLUB
3.
MUSTAFA SARAÇ / ALANYA FIGHT CLUB
YILDIZ ERKEK LIGHT CONTACT 57 KG
1.
BATUHAN GÜNEŞ / ATABEY GENÇLİK SPOR
2.
HAKAN YILDIRIM / FERDİ
YILDIZ ERKEK LIGHT CONTACT 63 KG
1.
CİHAN AYDIN / ALANYA FIGHT CLUB
YILDIZ ERKEK LIGHT CONTACT 69 KG
1.
HÜSEYİN EMRE ÇAĞLAR / FERDİ
YILDIZ ERKEK LIGHT CONTACT +69 KG
1.
BİLAL BARIŞ BİLGÜN / ATABEY GENÇLİK SPOR
YILDIZ BAYAN LIGHT CONTACT 46 KG
1.
BUSE YERKAZAN / AKDENİZ SAV. SAN. SPOR KULÜBÜ
YILDIZ BAYAN LIGHT CONTACT 50 KG
1.
SUDE GÜL ERYILMAZ / KEMER GENÇLİK SPOR
2.
SİNEM AKAN / FERDİ
3.
BÜŞRA BURUNCUK / ŞAH SPOR KULÜBÜ
4.
EYLÜL KOYMUŞ / ALANYA FIGHT CLUB
YILDIZ BAYAN LIGHT CONTACT 55 KG
1.
FATMA NUR KURU / FERDİ
2.
YAĞMUR EMEL AYDIN / AKDENİZ SAV. SAN. SPOR KULÜBÜ
YILDIZ BAYAN LIGHT CONTACT 60 KG
1.
ŞENGÜL ÖZKAN / FERDİ
YILDIZ BAYAN LIGHT CONTACT 65 KG
1.
SUDENUR BALCI / 07 ARENA SPOR KULÜBÜ
2.
RUKİYE KAYA / ANTALYA SAĞLIK EĞİTİM
GENÇ ERKEKLER POINT FIGHTING 57 KG
1.
HASAN GENÇ / FERDİ
GENÇ BAYANLAR POINT FIGHTING 60 KG
1.
MÜMİNE BÜŞRA ÇOLAK / 07 ARENA SPOR KULÜBÜ
GENÇ BAYANLAR POINT FIGHTING 70 KG
1.
SUDE ÜNLÜ / ALANYA ARENA SPOR KULÜBÜ
GENÇ BAYANLAR POINT FIGHTING +70 KG
1.
DİLARA KARAPINAR / AKDENİZ SAV. SAN. SPOR KULÜBÜ
GENÇ ERKEKLER LIGHT CONTACT 57 KG
1.
MEHMET DÖKME / BOKS ANTALYA SPOR KULÜBÜ
2.
NEŞET KORKMAZ / AKA SPOR KULÜBÜ
3.
GÖÇERİ ARIKAN / ÖZAK GENÇLİK
4.
BURAK YILMAZ / ÖZAK GENÇLİK
GENÇ ERKEKLER LIGHT CONTACT 63 KG
1.
MUZAFFER DÖKME / BOKS ANTALYA SPOR KULÜBÜ
2.
ALPEREN KALAYCI / ÖZAK GENÇLİK
3.
KENAN KURT / ALANYA FIGHT SPOR KULÜBÜ
GENÇ ERKEKLER LIGHT CONTACT 69 KG
1.
MURAT KAMBER KAMBUR / ALANYA FIGHT CLUB
2.
MUSTAFA SAY / DO FIGHTERS
GENÇ ERKEKLER LIGHT CONTACT 74 KG
1.
SAMET KAMAÇ / AKDENİZ SAV. SAN. SPOR KULÜBÜ
2.
VELİ ŞAHİN / ÖZAK GENÇLİK
3.
MELİH KURTOĞLU / AKDENİZ SAV. SAN. SPOR KULÜBÜ
GENÇ ERKEKLER LIGHT CONTACT 79 KG
1.
İLKAN ÇAĞLAR / ALANYA FIGHT CLUB
GENÇ BAYANLAR LIGHT CONTACT 50 KG
1.
TUĞBA AŞIK / AKDENİZ SAV. SAN. SPOR KULÜBÜ
2.
DOĞA BAYATLI / AKDENİZ SAV. SAN. SPOR KULÜBÜ
GENÇ BAYANLAR LIGHT CONTACT 55 KG
1.
SEDEF MERDÜN / 07 ARENA SPOR KULÜBÜ
GENÇ BAYANLAR LIGHT CONTACT 60 KG
1.
SENA AMİNENUR ÖZGEN / KORKUTELİ BELEDİYE SPOR
GENÇ BAYANLAR LIGHT CONTACT 65 KG
1.
KADER AÇIKGÖZ / AKDENİZ SAV. SAN. SPOR. KULÜBÜ
GENÇ BAYANLAR LIGHT CONTACT 70 KG
1.
CANSU BÜKÜLMEZOĞLU / ALANYA FIGHT CLUB
BÜYÜK ERKEKLER LIGHT CONTACT 57 KG
1.
CEMİL COŞKUN / ALANYA FIGHT CLUB
BÜYÜK ERKEKLER LIGHT CONTACT 63 KG
1.
İSMAİL İŞLEK / ÖZAK GENÇLİK
2.
SEYFETTİN BİLGİN / ALANYA FIGHT CLUB
BÜYÜK ERKEKLER LIGHT CONTACT 69 KG
1.
İLKER GEBEDEK / AKDENİZ SAV. SAN. SPOR KULÜBÜ
2.
SAİM CAN TOPANTAŞ / ŞAH SPOR KULÜBÜ
BÜYÜK ERKEKLER LIGHT CONTACT 79 KG
1.
OĞUZHAN YILMAZ / ALANYA FIGHT CLUB
BÜYÜK ERKEKLER LIGHT CONTACT 84 KG
1.
BATUHAN AKBAŞ / AKDENİZ SAV. SAN. SPOR KULÜBÜ
BÜYÜK ERKEKLER KICK LIGHT 79 KG
1.
MEMHET ŞAH BOZAN / ŞAH SPOR KULÜBÜ
BÜYÜK ERKEKLER KICK LIGHT 84 KG
1.
AHMET SUAT UYSAL / DO FIGHTERS,
BÜYÜK ERKEKLER KICK LIGHT 69 KG
1.HALİL İBRAHİM KUTLU/DEMİRPENÇE
BÜYÜK BAYANLAR KICK LIGHT 50 KG
1.
FATMA AYDIN / ALANYA FIGHT
BÜYÜK BAYANLAR KICK LIGHT 55 KG
1.
BÜŞRA KÜÇÜK / ALANYA FIGHT
BÜYÜK BAYANLAR KICK LIGHT +70 KG
1.
AYŞE TAŞ / FERDİ