Bocce Turnuvasına Antalyalı Sporcular Damga Vurdu

27 Ekim -4 Kasım tarihleri arasında ve Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonunu tarafından y gerçekleştirilen Balkan Bocce Şampiyonası, ve Uluslar arası Bocce Raffa Volo ve Petank Turnuvası ve Kemer Open Petank Turnuvası Antalya’nın Kemer ilçesinde sona erdi

9 KASIM 2018

27 Ekim -4 Kasım tarihleri arasında ve Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonunu tarafından y
gerçekleştirilen Balkan Bocce Şampiyonası, ve Uluslar arası Bocce Raffa Volo ve Petank Turnuvası  ve  Kemer Open Petank Turnuvası  Antalya’nın Kemer ilçesinde sona erdi.

Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonunu  Balkan Bocce Şampiyonası, ve Uluslar arası Bocce Raffa Volo ve Petank Turnuvası  ve Kemer Open Petank Turnuvasına Türkiye başta olmak üzer 15 ülkeden sporcular katıldı. 01-04 Kasım 2018 tarihlerinde Antalya'nın Kemer ilçesinde düzenlenen İnternational Bocce Petank Open Turnuvasında 15 ülkenin katılımının sağlandığı ve 100 takım arasında mücadele eden Açık Üçlü Takım kategorisinde  Antalya GHSİM sporcuları Şampiyon olmuştur. Ayrıca İnternational Bocce Petank Open Çift Erkekler kategorisinde Antalya 3. lük elde etmiştir. Aynı zamanda 05 Kasım 2018 tarihinde Antalya Kemer ilçesinde düzenlenen 15 ülkenin mücadele ettiği Milli Takımlar arası Balkan Şampiyonasında Yunus Emre Sevinç Tek Erkekler Kategorisinde 1. Ferit Özcan 2. olarak kürsüde yer almıştır.