Milletler Voleybol Ligi Antalya'da Başlıyor

  A Milli Kadın Voleybol Takımı, 2023 Uluslararası Voleybol Federasyonu (FIVB) Milletler Ligi'nin ilk haftasında Güney Kore, Sırbistan, İtalya ve ABD ile Antalya'da karşılaşacak.

  Haberi Oku

  Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Yavuz Gürhan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

  19 Mayıs 1919 tarihi; milletimizin Kurtuluş mücadelesinde bağımsızlık sevdasıyla attığı, 100 yıllık Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk adımıdır. Haklı zaferimize giden yolda inançla, azimle ve vatan sevdasıyla yazılmış destanın ilk satırıdır.

  Haberi Oku

  Okul Öncesi Çocuklar Spor Şenliğinde Eğlendi

  Antalya'da düzenlenen “Okul Öncesi Spor Şenliği’nde çeşitli spor aktivitelerine katılan çocuklar, gönüllerince eğlendi

  Haberi Oku

  Antalya’da Amatör Spor Kulüplerine Nakdi Yardım Yapıldı

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Türkiye genelinde düzenlenen törenin Antalya ayağı Antalya Spor Salonu'nda gerçekleştirildi. Tesis Yatırımları ve Spor Kulüplerine Destek programı kapsamında 378 spor kulübüne toplam 9 milyon 300 bin TL'lik nakdi yardım çeki ve spor malzemeleri düzenlenen törenle verildi.

  Haberi Oku

  BAYRAM MESAJI

  Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Yavuz Gürhan, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Gürhan mesajında şu ifadelere yer verdi:

  Haberi Oku

  Milliler, Artistik Cimnastik Avrupa Şampiyonası’nda Avrupa ikincisi oldu

  Artistik Cimnastik Erkek Milli Takımı, Antalya'da düzenlenen 10'uncu Artistik Cimnastik Avrupa Şampiyonası'nda gümüş madalya kazanmayı başardı.

  Haberi Oku

  Antalya Grand Slam'da Heyecanı

  Antalya Spor Salonu'nda gerçekleşen müsabakaların ilk gün karşılaşmalarında 5 sıklette madalya alan judocular belirlendi.

  Haberi Oku

  Artistik Cimnastik Gençler Dünya Şampiyonası’nda 65 Ülkeden 248 Sporcu Yarışacak

  Antalya'da yarın başlayacak 2. Uluslararası Cimnastik Federasyonu (FIG) Artistik Cimnastik Gençler Dünya Şampiyonası'nda 65 ülkeden 248 sporcu katılacak

  Haberi Oku

  Artistik Cimnastik Gençler Dünya Şampiyonası Başlıyor

  Türkiye Cimnasttik federasyonu tarafından Antalya’da düzenlenecek, 2. FIG Artistik Cimnastik Gençler Dünya Şampiyonası için geri sayım başladı.

  Haberi Oku

  Başımız Sağolsun

  ACI KAYIPLARIMIZ

  Haberi Oku

  Bağışını Yap, Uluslararası Runtalya 2km 1 Adım 1 Hayat Koşusunda Sen De Ol

  18. "Uluslararası Runtalya Maratonu"nun Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenlere yönelik yardımlaşma bilinciyle 5 Mart Pazar günü Antalya'da startı verilecek.

  Haberi Oku

  Antalya'daki 'İyilik Hareketi' Depremzedelerin Yaralarını Sarıyor

  Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçesinde meydana gelen ve 10 ilde yıkıma neden olan deprem sonrası oluşan barınma sorununu gidermek için Antalya Spor Salonu Çağrı merkezi ve yardım malzemesi toplama merkezi oldu.

  Haberi Oku

  Antalya Tematik Kış Gönüllülük Kampında Kardeşlik ve Dostluk Çığ Gibi Büyüyecek

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Tematik kış kampları bu yıl on beş farklı temayla on beş farklı ilde gerçekleştiriliyor.

  Haberi Oku

  Sarıkamış şehitleri Antalya’da anıldı

  Sarıkamış Harekatı’nın 108’inci yılı dolayısıyla Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından anma töreni düzenlendi.

  Haberi Oku

  BASIN BÜLTENİ

  Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Yavuz Gürhan yeni yıl nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

  Haberi Oku

  "Antalya'da Sağlık İçin Spora Teşvik" Projesiyle Okullara Malzeme Desteği

  Vali Ersin Yazıcı, ASİST Projesi kapsamında Antalya Spor Salonu’nda düzenlenen “Spor Malzemeleri Dağıtım Töreni”ne katıldı. Törende Antalya’nın 19 ilçesindeki 123 okula 65 branşta 30.000 öğrenciye Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından temin edilen 7 milyon Türk Lirası değerinde spor malzemesi dağıtıldı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER