4’üncü Geleneksel Türk Okçuluğu Turnuvası Antalya'da Başladı

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi Yurtlar Genel Müdürlüğünce Antalya’da “4’üncü Geleneksel Türk Okçuluğu Turnuvası Türkiye Finali” gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  BASIN BÜLTENİ

  Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Yavuz Gürhan,19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

  Haberi Oku

  Sokaklar Bizim 3x3 Basketbol Gençlik Turnuvası İçin Geri Sayım Başladı

  Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın tarafından ülke genelinde başlatılan “10 Bin Pota“ projesi kapsamında başlatılan Antalya Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen Sokaklar Bizim 3x3 Basketbol Gençik Turnuvası başlıyor.

  Haberi Oku

  Gençler Arası Bilgi Yarışması

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız’ın Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü Kültür ve Sanat faaliyetleri bünyesinde “Gençler Arası Bilgi Yarışması Akdeniz Bölge Finali 8 takım ve 24 gencin katılımıyla gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  BASIN BÜLTENİ

  Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü, Yavuz Gürhan Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

  Haberi Oku

  TBMM 23 Nisan Futbol Turnuvası 'Mahallede Maç Var' Heyecanı Başladı

  Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) ve Gençlik ve Spor Bakanlığı ortaklığıyla düzenlenen 23 Nisan Futbol Turnuvası 'Mahallede Maç Var' etkinliğinde yarı final mücadeleleri, Antalya'da başladı

  Haberi Oku

  ASİST Projesiyle Okullarımızdaki Çocuklarımız Spor Yapıyor

  Antalya Valiliği himayesinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün koordinesinde hayata geçirilen, Antalya’da Sağlık İçin Spora Teşvik (ASİST) Projesi Antalya’da başladı.

  Haberi Oku

  BASIN BÜLTENİ

  Dünya tarihine altın harflerle yazılan ‘Çanakkale Zaferi’nin 107. yıl dönümünde kutsal vatan toprakları uğruna gözlerini kırpmadan canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.

  Haberi Oku

  Antalya'nın En Güzel İzcileri Gürhan'ı Ziyaret Etti

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Yavuz Gürhan, Envar Koleji İzcilik Ünitelerinden oluşan 3. ve 5. sınıf öğrenci gurubunu, kampüs Müdürü Yüksel Arslan ve idarecilerini ağırladı.

  Haberi Oku

  Bakan Kasapoğlu Tour Of Antalya Bisiklet Turu'nda Pedal Çevirdi

  Bakan Kasapoğlu Tour Of Antalya Bisiklet Turu'nda Pedal Çevirdi

  Haberi Oku

  Tour of Antalya sona erdi, Bakan Kasapoğlu dereceye giren sporcuları tebrik etti

  Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu bu yıl 4’üncüsü düzenlenen Tour of Antalya'nın ödül törenine katılarak dereceye giren sporcuları tebrik etti.

  Haberi Oku

  Öğrenciler Yarı Yıl Tatilini Sporla Değerlendirecek

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından; 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı yarı yıl tatilinde Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde 'Tatil Coşkun Spor Tutkun Olsun' sloganıyla öğrenciler yarı yıl tatilinde ara vermeden spor yapacak.

  Haberi Oku

  Antalya ve İlçelerinde Yetenek Taramalarına Başlandı

  Cumhuriyet tarihindin en büyük altyapı programı olan 81 ilde 3 Milyon 918 Bin 118 öğrenciye uygulanacak olan Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Programı Antalya ve ilçelerinde başladı

  Haberi Oku

  Bu Protokolde Otizmli Bireyler Hem Öğrenecek Hem Üretecek

  Akdeniz Üniversitesi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Akdeniz Otizm Spor Kulubü Derneği arasında imzalanan protokol ile otizmli bireylere yönelik etkinlikler düzenlenecek.

  Haberi Oku

  Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Antalyalı Gazetecilere, Kültür,Spor Sanat ve Gönüllük Projelerinin Tanıtımını Yaptı

  Türkiye Spor Yazarları Derneği Antalya Şubesi üyeleri ve spor muhabirleriyle Alaaddin Keykubat Gençlik Kampı'nda bir araya gelen Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Yavuz Gürhan, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün bünyesinde bulunan Kültür,spor sanat ve gönüllük alanlarında ki projelerin tanıtımını yaptı.

  Haberi Oku

  Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Bilim Üniversitesi Öğrenci Topluluklarına Kültür,Spor Sanat ve Gönüllük Projelerinin Tanıtımını Yaptı

  Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Yavuz Gürhan, Antalya Bilim Üniversitesi SKS Müdürlüğü bünyesinde bulunan öğrenci toplulukları ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER