Okullarda Çocuklar Yine Sporla Buluşacak

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen 2021-2022 Eğitim ve Öğretim yılı Okul Spor Faaliyetleri Antalya’da başladı.

  Haberi Oku

  Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, AÜ Öğrenci Topluluklarına Kültür,Spor Sanat ve Gönüllük Projelerinin Tanıtımını Yaptı

  Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Yavuz Gürhan, Antalya Alaaddin Keykubat Gençlik Kampı’nda Akdeniz Üniversitesinde bulunan 130 kültür ve spor topluluklarının başkanlarıyla kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün bünyesinde bulunan Kültür,spor sanat ve gönüllük alanlarında ki projelerin tanıtımını yaptı.

  Haberi Oku

  "Dünyayı Tuş Eden Şampiyona Evinde Ziyaret

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Yavuz Gürhan, Antalya'da defter yaprağı almak için 9 yaşında başladığı güreşte 1964 yılında Tokyo Olimpiyatları Şampiyonluğuna ulaşan, "Dünyayı tuş eden şampiyon" olarak bilinen 85 yaşındaki İsmail Ogan'ı evinde ziyaret etti.

  Haberi Oku

  BASIN BÜLTENİ

  Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Yavuz Gürhan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

  Haberi Oku

  Antalya'da Cumhuriyet Bayramı Coşkusu

  Cumhuriyet’in 98’inci kuruluş yıl dönümü Antalya’da coşkuyla kutlanacak.

  Haberi Oku

  Antalya Spor’la Buluştu

  Farklı spor aktiviteleriyle çocukların hareket bilincini artırmayı hedefleyen Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün spor etkinlikleri hız kesmeden devam ediyor

  Haberi Oku

  Okul Spor Faaliyetleri Başladı

  Yeni sezonun katılımcı okullarımıza, idarecilerimize, öğretmenlerimize, çalıştırıcılarımıza ve öğrenci sporcularımıza hayırlı uğurlu olmasını temenni eder, başarılar dileriz.

  Haberi Oku

  Antalya’da Amatör Spor Haftası Etkinlikleri Başladı

  4-10 Ekim tarihleri arasında kutlanan Amatör Spor Haftası, açılış programı ile start aldı. Konyaaltı Yaşam Parkında gerçekleştirilen programda spor branş tanıtımı ve gösterileri yapıldı.

  Haberi Oku

  Sokaklar Bizim Futbol Projesinde Köy Çocukları Spor Yapıyor

  Antalya’da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın “Sokaklar Bizim Futbol Projesi” kapsamında köy köy dolaşarak çocukları sporla buluşturuyor.

  Haberi Oku

  Gençlik ve Spor ile AÜ Arasında Çifte Protokol

  Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Akdeniz Üniversitesi (AÜ) arasında yüzme ve diğer sportif faaliyetleri daha geniş kitlelere ulaştırmak ve gençlere yönelik yeni projeler geliştirmek amacıyla iki protokol imzalandı.

  Haberi Oku

  Avrupa Spor Haftası Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı

  Herkes İçin Spor Federasyonu tarafından, bu yıl 23-30 Eylül 2021 tarihleri arasında kutlanan Avrupa Spor Haftası Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün düzenlediği sportif faaliyetler dolu dolu geçti

  Haberi Oku

  Likya Yolu Ultra Maratonunda Muhteşem Final

  İlk kez 2010 yılında düzenlenen ve Türkiye’nin ilk “ultra maraton” yarışı olan Uluslararası Likya Yolu Ultra Maratonu, bu sene 10. Kez, 24-26 Eylül 2021 tarihleri arasında Likya Yolu’nda koşuldu.

  Haberi Oku

  BNP Paribas Jr. Davis Cup ve Jr. Billie Jean King Cup Finalleri’nin açılış seremonisi yapıldı

  Antalya'nın Serik ilçesinde düzenlenen BNP Paribas Junior Davis Cup ve Junior Billie Jean King Cup Finalleri’nin açılış seremonisi tarihi Aspendos Antik Tiyatrosu’nda gerçekleştirildi. Burada oluşturulan sembolik tenis kortunda açılış için maç yapıldı

  Haberi Oku

  Vali Ersin Yazıcı Antalya'nın Başarılı Sporcularla Buluştu

  Antalya Valisi Ersin Yazıcı Duacı Aladdin Keykubat Gençlik Kampı’nda 2021 yılı ulusal ve uluslararası spor faaliyetlerinde çeşitli dallarda dereceye giren Antalyalı sporcular ve antrenörleriyle buluştu.

  Haberi Oku

  Serbest Dalış Açık Su Bireysel Türkiye Şampiyonası Kaş'ta Yapıldı

  Sualtı Sporları Federasyonu (TSFF) tarafından Antalya'nın Kaş ilçesinde düzenlenen Serbest Dalış Açık Su Bireysel Türkiye Şampiyonası tamamlandı. 4 gün süren şampiyona Kaş Cumhuriyet Alanı'ndaki ödül töreniyle sona erdi. Şampiyonaya 14'ü kadın, 30 erkek toplam 44 sporcu katıldı.

  Haberi Oku

  İl Müdürlüğümüz ve Alaaddin Keykubat Üniversitesi Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

  Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ),arasında sportif faaliyetlerin düzenlemesi, araştırma-geliştirme (Ar-Ge) inovasyon etkinliklerinin geliştirilmesi ve öğrencilerin kültürel faaliyetlere yönlendirilmesi amacıyla iş birliği protokolü imzalandı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER