Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Yavuz Gürhan, Antalya Alaaddin Keykubat Gençlik Kampı’nda Akdeniz Üniversitesinde bulunan 130 kültür ve spor topluluklarının başkanlarıyla kahvaltılı toplantıda  bir araya geldi.  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün  bünyesinde bulunan Kültür,spor sanat ve gönüllük alanlarında ki projelerin tanıtımını yaptı.

 

Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ev sahipliğinde Alaaddin Keykubat Gençlik Kampı’nda düzenlenen programa Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan,  Gençlik ve Spor İl Müdürü Yavuz Gürhan, Akdeniz Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Murat Turhan, Prof. Dr. Gülbin Arıcı, Prof. Dr. Cengiz Toker, Prof. Dr. Tuncer Karpuzoğlu Organ Nakli Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Ömer Özkan Genel Sekreter Ali Evren İmre, Genel Sekreter Yardımcısı ve Sağlık, Kültür ve Spor Dairesi Başkanı Gülsüm Aktağ, ve topluluk başkanları katıldı.

 

Gençlerimizin her zaman yanındayız

 

Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Yavuz Gürhan  “Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak Akdeniz Üniversitemizin gençleriyle bir arada olarak, onların gençlik, spor ya da gelecek vizyonlarıyla ilgili projelerine destek olmak, onların fikirleriyle Antalya’nın gençlik ve spor alt yapısını geliştirmeyi amaçlıyoruz. Bu toplantımızda gençlerle bir arada olmamızı sağlayan üniversite hocalarımıza teşekkür ediyorum. Antalya ve ilçelerimizde 8 gençlik merkezimiz olup Yaklaşık 50 bin  üye sayımız var.Spor tesislerimizle, yurtlarımızla gençlerimizin her zaman yanındayız” dedi.

 

Gençler bizim geleceğimizdir

Öğrencilerle bir araya gelmekten her zaman mutluluk duyduğunu dile getiren Rektör Özkan ise, “Akdeniz Üniversitesi olarak biz büyük bir aileyiz. Siz değerli aile üyelerimizle bir arada olmak bizleri çok mutlu ediyor. Gençlerimiz bizler için çok kıymetli çünkü onlar bizim geleceğimiz.” dedi. Akdeniz Üniversitesi’nin şu anki stratejisinin en kaliteli eğitimi vermek olduğunu dile getiren Rektör Özlenen Özkan, “Bunun yanında tabi ki sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlere katkıda bulunmak. Bu faaliyetler sizlerin hayatında çok önemli yer tutuyor. Bu anlamda Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz de bizlere destek veriyor. İl müdürlüğümüzün kapıları sizlere sonuna kadar açık. 130 tane Kültür ve sanat topluluğumuz var, inşallah bu sayı daha da artar ama önemli olan bunları daha da kaliteli hale getirmek. Sizlerin ihtiyaçlarını çözmek için iş birliği içerisinde çalışacağız” dedi.

Programın sonunda Gençlik ve Spor İl Müdürü Yavuz Gürhan tarafından Rektör Özkan’a tablo hediye edilirken topluluk başkanlarıyla birlikte toplu fotoğraf çekimi gerçekleştirildi.