Yönetim

 

Münir KARALOĞLU
Antalya Valisi

1964 yılında Rize Çayeli Kaptanpaşa´da doğan Karaloğlu, ilkokulu Kaptanpaşa´da, ortaokul ve lise tahsilini Rize İmam Hatip Lisesi´nde tamamladı.

1985 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne girdi. Buradan 1989 yılında mezun olan Karaloğlu, avukatlık stajının ardından 1990 yılında kaymakam adayı olarak mesleğe başladı. Karaloğlu, adaylık sırasında 8 ay İngiltere’de eğitim aldı.

1994 yılında Kırıkkale-Karakeçeli Kaymakamı olarak görev yapan Karaloğlu, aynı yıl vatani görevini yapmak üzere bu görevine ara verdi. Askerliğini tamamlamasının ardından yine Kırıkkale-Karakeçili Kaymakamı olarak görevine geri dönen Karaloğlu, daha sonra sırasıyla:

1996-1998 Şanlıurfa-Harran Kaymakamı,
1998-2000 Yozgat-Çekerek Kaymakamı,
2000-2002 Tokat-Reşadiye Kaymakamı,
2002- 2003 Kırklareli Vali Yardımcılığı,
2003-2004 İçişleri Bakanlığı Hukuk Müşaviri (Başbakan Danışmanı),
10 Haziran 2004 - 14 Haziran 2009 Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri olarak görev yaptı.
Yerel Yönetimler Kamu İşverenleri Sendikası’nın (YERELSEN) kurulmasına öncülük eden Karaloğlu, Mayıs 2009 ayına kadar Sendika Genel Başkanlık görevini sürdürdü.
12.06.2009-02.08.2013 Van Valiliği,
04.08.2013-10.06.2016 Bursa Valiliği,
01.06.2016 tarih ve 29729 Sayılı Resmi Gazete 'de yayınlanan 30.05.2016 tarihli Bakanlar Kurulu Kararınca Antalya Valiliği görevine atanmıştır.

Kırgızistan Cumhuriyeti’nin köklü üniversitelerinden Mahmud Kaşgari Barskani Doğu Üniversitesi tarafından "Fahri Doktora" unvanına layık görülen Karaloğlu, öğretmen Sevim Hanım ile evli olup, iki kız çocuk babasıdır.





  

Doç.Dr.Burhanettin HACICAFEROĞLU
Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü

Doç. Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu 01.08.1968 Trabzon Sürmene doğumludur. Lisans Eğitimini Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümünde 1991 yılında tamamlamıştır. Yüksek Lisans Programını 1996 yılında İnönü Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Beden Eğitimi ve Spor Ana Bilim Dalında, Doktora programını 2010 yılında Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Beden Eğitimi ve Spor Ana Bilim Dalında tamamlamış ve Doçentlik unvanını 11 Nisan 2014 tarihinde almıştır.

Meslek hayatına; 1991-1994 yılları Malatya Akçadağ Anadolu Öğretmen Lisesinde öğretmen olarak başlamıştır. 1994-2005 yıllarında Malatya İnönü Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümünde Okutmanlık, 2005-2006 yılları arasında Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğünde Sportif Eğitim Uzmanlığı, 2006-2013 yılları arasında Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü olarak görev yapmıştır. 14.02.2013 tarihinde Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü olarak atanan Hacıcaferoğlu halen bu görevi yürütmektedir.

Avrupa Birliği tarafından desteklenen birçok projede proje sorumlusu ve yasal temsilcilik yapmıştır. İdarecilik görevinin yanında, Muğla Üniversitesi ve Akdeniz Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulunda ders vermeye devam etmiştir. Birçok ulusal ve uluslararası organizasyonlarda görev almıştır.

Bunların yanı sıra; İl Temsilciliği ve birçok Spor Federasyonunda Kurul üyeliklerinde görev almıştır. Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Eğitim Kültür Komitesi üyeliği ve Türkiye Kano Federasyonu Başkan Vekilliği görevleri ile HESTOUREX Dünya Sağlık Spor Kongre ve Fuarı Genel Sekreterliği görevlerini halen sürdürmektedir.

Spor Yöneticiliği alanı başta olmak üzere, ulusal ve uluslararası hakemli dergilerde yayımlanan makaleleri ile uluslararası bilimsel toplantılarda sunulan ve basılan bildirileri bulunmaktadır. Ayrıca 2 adet bilimsel projesi bulunan Doç. Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu, 2010 yılında Muğla'da yılın bürokratı seçilmiş ve görev hayatı boyunca birçok takdir ve teşekkür belgeleri ile ödüllendirilmiştir.

Hayat Felsefesinde SPOR'un ayrı bir yeri olan Doç. Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu evli ve iki çocuk babasıdır.
                                                                         
İl Müdürüne Mesaj Göndermek İçin Butona Tıklayınız. 






Birimler
Spor Hizmetleri
Spor Faaliyetleri

Hakan GÜNDÜZ
Şube Müdürü V.
Sportif Değerlendirme
ve Takip

Necati ÖNER
Şube Müdürü V.
Sicil Lisans ve
Spor Kulüpleri

İzzet TEKELİ
Şube Müdürü
Okul Sporları ve
Özel Spor Tesisleri

Dila TOL
Şube Müdürü V.
Gençlik Hizmetleri
Gençlik
Faaliyetleri

Mehmet ÜNLÜ
Şube Müdürü
Yurt Hizmetleri
Yurt İdare

İsmail Özkan PEHLİVAN
Şube Müdürü
Diğer Hizmet Birimleri
Mali İşler

Ziynet AYTAR
Şube Müdürü V.
Personel
ve Tahakkuk

Turgut ERŞAN
Şube Müdürü
Eğitim, Sosyal ve
Kültürel Faaliyetler

Süleyman GEDİZ
Şube Müdürü V.
Yatırım ve İnşaat

Fatih IŞIK
Şube Müdürü V.
İşletmeler

Hilal OCAK
Şube Müdürü V.
Destek Hizmetleri

Mehmet KÜÇÜKGÜNGÖR
Şube Müdürü
Bilgi İşlem
ve İletişim

Yalçın GÜLER
Bilgi İşlem Koordinatörü