Yönetim


 

Doç.Dr.Burhanettin HACICAFEROĞLU
Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü


Doç. Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu 01.08.1968 Trabzon Sürmene doğumludur. Lisans Eğitimini Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümünde 1991 yılında tamamlamıştır. Yüksek Lisans Programını 1996 yılında İnönü Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Beden Eğitimi ve Spor Ana Bilim Dalında, Doktora programını 2010 yılında Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Beden Eğitimi ve Spor Ana Bilim Dalında tamamlamış ve Doçentlik unvanını 11 Nisan 2014 tarihinde almıştır.

Meslek hayatına; 1991-1994 yılları Malatya Akçadağ Anadolu Öğretmen Lisesinde öğretmen olarak başlamıştır. 1994-2005 yıllarında Malatya İnönü Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümünde Okutmanlık, 2005-2006 yılları arasında Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğünde Sportif Eğitim Uzmanlığı, 2006-2013 yılları arasında Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü olarak görev yapmıştır. 14.02.2013 tarihinde Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü olarak atanan Hacıcaferoğlu halen bu görevi yürütmektedir.

Avrupa Birliği tarafından desteklenen birçok projede proje sorumlusu ve yasal temsilcilik yapmıştır. İdarecilik görevinin yanında, Muğla Üniversitesi ve Akdeniz Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulunda ders vermeye devam etmiştir. Birçok ulusal ve uluslararası organizasyonlarda görev almıştır.

Bunların yanı sıra; İl Temsilciliği ve birçok Spor Federasyonunda Kurul üyeliklerinde görev almıştır. Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Eğitim Kültür Komitesi üyeliği ve Türkiye Kano Federasyonu Başkan Vekilliği görevleri ile HESTOUREX Dünya Sağlık Spor Kongre ve Fuarı Genel Sekreterliği görevlerini halen sürdürmektedir.

Spor Yöneticiliği alanı başta olmak üzere, ulusal ve uluslararası hakemli dergilerde yayımlanan makaleleri ile uluslararası bilimsel toplantılarda sunulan ve basılan bildirileri bulunmaktadır. Ayrıca 2 adet bilimsel projesi bulunan Doç. Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu, 2010 yılında Muğla'da yılın bürokratı seçilmiş ve görev hayatı boyunca birçok takdir ve teşekkür belgeleri ile ödüllendirilmiştir.

Hayat Felsefesinde SPOR'un ayrı bir yeri olan Doç. Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu evli ve iki çocuk babasıdır.
                                                                         
İl Müdürüne Mesaj Göndermek İçin Butona Tıklayınız. 
Birimler


Spor Gençlik Hizmetleri Tesisler Basın

Yavuz GÜRHAN
Şube Müdürü

Mehmet ÜNLÜ
İlçe Müdürü

Fatih IŞIK
İlçe Müdürü

Buğrahan BOZKURT
İlçe Müdürü
       
Mali İşler Personel İşletmeler Destek Hizmetleri

Mehmet KÜÇÜKGÜNGÖR
Şube Müdürü

Süleyman GEDİZ
Araştırmacı

İzzet TEKELİ
Şube Müdürü

A.Türker ÖZAY
Şube Müdürü