Tour of Antalya Heyecanı Başladı

  Uluslararası Bisiklet Birliği’nin (UCI) elit erkekler uluslararası yol bisikleti takviminde 2.1 kategorisinde yer alan ve 4 gün 4 etaptan oluşan “Tour of Antalya powered by AKRA” uluslararası bisiklet yarışı Side-Antalya etabıyla başladı.

  Haberi Oku

  Gençlik ve Spor Bakanlığının Antalya'daki Tematik Kış Kampı Başladı

  Gençlik ve Spor Bakanlığı himayesinde Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğünce (KYGM) bu yıl 8'incisi hayata geçirilen Tematik Kış Kampları kapsamında, Antalya'da "Gastronomi Kampı" düzenlendi.

  Haberi Oku

  Öğrencilerin Karne Heyecanına Ortak Olduk

  Antalya’da 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı ilk döneminin karne dağıtımı için tören düzenlendi.

  Haberi Oku

  "Sporla Buluşturuyoruz" Projesi ile Öğrenciler Spor Yapıyor

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nce hayata geçirilen "Sporla Buluşturuyoruz” Projesi İş Birliği Protokolü imzalandı.

  Haberi Oku

  Team Türkiye Olimpik Sporcular Zirvesi Antalya'da Başladı

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) işbirliği ve Olimpik Federasyonlarımızın katılımlarıyla 20-24 Aralık 2023 tarihleri arasında düzenlenen “Team Türkiye Olimpik Sporcular Zirvesi” Antalya ev sahipliğinde başladı.

  Haberi Oku

  Türkiye Güreş Ligi’nin şampiyonu Orhan Okulu’dan Ziyaret

  CW Enerji Türkiye Yağlı Güreş Ligi'nde şampiyon olan Başpehlivan Orhan Okulu, altın kemeri ile birlikte Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Yavuz Gürhan, ziyaret etti.

  Haberi Oku

  Girişim ve Gelişim Zirvesi Başlıyor

  Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürülüğü - Antalya İşkur - Akdeniz Üniversitesi - Girişimcilik ve Kariyer Topluluğu - Antalya İş Kulübü ortaklığında; Girişim ve Gelişim Zirvemiz başlıyor.

  Haberi Oku

  Antalya'da "100. Yılda İlk Spor Lisansım" Projesinin Protokolü İmzalandı

  Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İl Sağlık Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen "100. Yılda İlk Spor Lisansım" projesi İş Birliği Protokolü imzalandı.

  Haberi Oku

  Antalya'da Elit Büyükler Avrupa Muaythai Şampiyonası ve Uluslararası Muaythai Açık Kupası başladı

  Elit Büyükler Avrupa Muaythai Şampiyonası (EMF) ile Uluslararası Muaythai Açık Kupası (IFMA) Antalya'da başladı.

  Haberi Oku

  Sevgide Asla Engel Tanımayan Kamp Antalya’da Başladı

  Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Özel gereksinimli bireyler ve ailelerine yönelik sosyal destek ve yaşamı destekleme programı çerçevesinde 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’ne özel Alaaddin Keykubat Kampında doğa kampı düzenledi.

  Haberi Oku

  GSB Yurtları Arası Spor Turnuvaları Başladı

  GSB Yurtları Arası Spor Turnuvaları Başladı

  Haberi Oku

  Aerobik Cimnastik Avrupa Şampiyonası Antalya'da Başlıyor

  ANTALYA'nın ev sahipliğinde Türkiye'de ilk kez düzenlenecek olan 13'üncü Aerobik Cimnastik Avrupa Şampiyonası öncesinde basın toplantısı düzenlendi.

  Haberi Oku

  "Milli triatlet Selinay Tuğçe Kır'ın öncelikli hedefi olimpiyat kotası alabilmek"

  Avrupa Triatlon Kupası yarışlarında gençler kategorisinde şampiyon olan milli triatlet Selinay Tuğçe Kır, öncelikli hedefinin olimpiyat kotası almak olduğunu söyledi.

  Haberi Oku

  Türkiye Yüzyılının" Mimarı Gençlerimiz Olacak

  Cumhuriyet'imizin 100. kuruluş yıl dönümü, tüm yurtta olduğu gibi Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzdeki yurtlarda coşku dolu etkinliklerle kutlandı.

  Haberi Oku

  Mete Gazoz, Türkiye Yüzyılı’nın Ateşini Yaktı

  Cumhuriyet'in 100'üncü yılı etkinlikleri kapsamında 350 sporcumuzun katılımıyla, Olimpiyat Şampiyonu Milli Okçu Mete Gazoz, Olimpos Yanartaş’ın binlerce yıllık ateşiyle ok atıp, Türkiye Yüzyılı’nın ateşini yaktı.

  Haberi Oku

  BASIN BÜLTENİ

  Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Yavuz Gürhan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yazılı bir kutlama mesajı yayımladı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER