Nirvana Basketball Weeks Başladı

  Nirvana Basketball Weeks’te Heyecan Verici Bir Organizasyonla Antalya’da Başladı.

  Haberi Oku

  "Seyahatsever" Gençler Antalya'ya geliyor

  Gençlik ve Spor Bakanlığının (GSB), gençlerin bakanlığı yurtlarında ücretsiz konaklamasına imkan sağlayan "Seyahatsever" projesi kapsamında Antalya'ya gelen öğrenciler yurtlara yerleştiriliyor.

  Haberi Oku

  Antalya'da GSB Yaz Spor Okulları Başladı

  Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın her yıl olduğu gibi bu yılda Antalya'nın 19 ilçesinde 40 branşta 518 antrenör ile yaz dönemi Gsb Spor Okulları başladı

  Haberi Oku

  Alaaddin Keykubat Gençlik Kampı’nda Gençler Sosyalleşiyor

  Gençlik ve Spor Bakanlığının her yıl düzenlediği, 2023 yılı yaz dönemi Antalya Alaaddin Keykubat Gençlik Kampı 3 Temmuz 26 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olup, gençlerin kardeşlik ikliminde unutulmaz anılar biriktirmesi hedefleniyor

  Haberi Oku

  Antalya’da Gsb Yaz Spor Okulları Açıldı

  Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın her yıl olduğu gibi bu yılda Antalya'nın 19 ilçesinde 40 branşta 518 antrenör ile yaz dönemi Gsb Spor Okulları startını açılışla verdi.

  Haberi Oku

  BASIN BÜLTENİ

  Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Yavuz Gürhan Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

  Haberi Oku

  Analig Hokey Gurup Müsabakaları Alanya’da Başladı

  2023 Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Osman Bayrakdar sezonu kapsamında düzenlenen Hokey Grup müsabakaları Antalya'nın Alanya ilçesinde başladı.

  Haberi Oku

  Okul Sporları Türkiye Şampiyonasına Antalyalı Sporcular Damga Vurdu

  Okul Sporlarında başarı grafiği bu yıl da Antalya’mızda katlanarak yükselmeye devam ediyor

  Haberi Oku

  100. Yıl’da İlk Spor Lisansım” projesi Okullarda Hayat Buluyor

  Spor kültürünün yaygınlaştırılması, çocukların sağlıklı ve bilinçli spor yapması amacıyla Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İl Sağlık Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen “100. Yıl’da İlk Spor Lisansım” projesi kapsamında, Mehmet Kemal Dedeman ilkokulunda etkinlik düzenlendi.

  Haberi Oku

  Kepez'e Yeni Bir Spor Salonu Daha Geliyor

  Fatih Selek Ali Işıkhan Anaokulu Spor Salonu Temel Atma Töreni gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  Milletler Voleybol Ligi Antalya'da Başlıyor

  A Milli Kadın Voleybol Takımı, 2023 Uluslararası Voleybol Federasyonu (FIVB) Milletler Ligi'nin ilk haftasında Güney Kore, Sırbistan, İtalya ve ABD ile Antalya'da karşılaşacak.

  Haberi Oku

  Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Yavuz Gürhan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

  19 Mayıs 1919 tarihi; milletimizin Kurtuluş mücadelesinde bağımsızlık sevdasıyla attığı, 100 yıllık Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk adımıdır. Haklı zaferimize giden yolda inançla, azimle ve vatan sevdasıyla yazılmış destanın ilk satırıdır.

  Haberi Oku

  Okul Öncesi Çocuklar Spor Şenliğinde Eğlendi

  Antalya'da düzenlenen “Okul Öncesi Spor Şenliği’nde çeşitli spor aktivitelerine katılan çocuklar, gönüllerince eğlendi

  Haberi Oku

  Antalya’da Amatör Spor Kulüplerine Nakdi Yardım Yapıldı

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Türkiye genelinde düzenlenen törenin Antalya ayağı Antalya Spor Salonu'nda gerçekleştirildi. Tesis Yatırımları ve Spor Kulüplerine Destek programı kapsamında 378 spor kulübüne toplam 9 milyon 300 bin TL'lik nakdi yardım çeki ve spor malzemeleri düzenlenen törenle verildi.

  Haberi Oku

  BAYRAM MESAJI

  Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Yavuz Gürhan, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Gürhan mesajında şu ifadelere yer verdi:

  Haberi Oku

  Milliler, Artistik Cimnastik Avrupa Şampiyonası’nda Avrupa ikincisi oldu

  Artistik Cimnastik Erkek Milli Takımı, Antalya'da düzenlenen 10'uncu Artistik Cimnastik Avrupa Şampiyonası'nda gümüş madalya kazanmayı başardı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER