Jandarma Komutanlığı personeline Sertifikaları Verildi

Koşabiliyorken Koş Projesi kapsamında Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Muay Thai kursuna katılan Antalya İl Jandarma Komutanlığı personeline diploma ve lisans sertifikaları törenle verildi

8 MAYIS 2018 / Betül KAPLAN

Koşabiliyorken Koş Projesi kapsamında Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü  tarafından Muay Thai kursuna katılan Antalya İl Jandarma Komutanlığı  personeline diploma ve lisans sertifikaları törenle verildi.

 Antalya İL Jandarma Komutanlığı  personeli  fiziki kabiliyetlerini arttırmak  savunma teknikleri öğrenmeye yönelik  verilen Muay Thai kursuna 29 Antalya İl Jandarma Komutanlığı  personeli katıldı. Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Muay Thai antrenörü Yasin Urlu tarafından  29 Jandarma personeline Uygulamalı ve teknik işlenen dersler  Salı, Perşembe günleri  Antalya Spor Salonunda verildi.

Antalya Spor Salonu'nda düzenlenen sertifika törenine Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu, İl Jandarma Alay Komutanı Tuğgeneral Cengiz Yıldız, uay Thai Federasyonu Başkan Vekili Hasan Yıldız ve Antalya İl Jandarma Komutanlığı  personeli katıldı.